Młodszy Inżynier Automatyki i Mechatroniki

Dołącz do zespołu jako Inżynier elekroniki i zyskaj okazję do pracy na globalnych projektach związanych z instalacją, uruchamianiem i serwisowaniem zaawansowanych systemów i urządzeń Kongsberg na statkach i obiektach offshore na całym świecie.

Jeździmy na serwisy na różnego rodzaju statki, np.: handlowe, statki kładące rury lub kable na dnie morza, statki zajmujące się badaniem dna, jachty i statki pasażerskie, aż po platformy wiertnicze różnego rodzaju, statki wiercące i gazowce.
Sporo zadań wykonujemy też z biura pracując nad zleconym zadaniem, oferujemy pomoc klientowi przez e-mail, telefon lub sesję zdalnego połączenia ze statkiem.

Kogo szukamy:

  • Jesteś absolwentem/ką kierunków technicznych związanych z automatyką, robotyką mechatroniką lub pokrewnych i znasz język angielski - zapraszamy do nas!
  • Preferujesz zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych nad zdobywanie kolejnych szczebli edukacji – to miejsce jest również dla Ciebie
  • Oferujemy pracę dla kandydatów z wykształceniem technicznym na różnych poziomach
  • Nie musisz znać branży. Nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii. Wystarczy, że masz otwarty umysł, chęć do nauki i jesteś dyspozycyjny, gotowy/a na częste wyjazdy zagraniczne
  • Jeśli masz doświadczenie w branży morskiej – to fantastyczne, pomożemy Ci rozwinąć skrzydła!

Twój zakres obowiązków:

  • Zakres obowiązków inżyniera polega na wykonywaniu instalacji, uruchomień a także serwisów systemów automatyki, elektro-mechanicznych firmy Kongsberg na statkach i obiektach na całym świecie! Pracownik otrzymuje zadania na poziomie adekwatnym do jego aktualnej wiedzy i doświadczenia
  • Zdalne wsparcie klientów przy wykorzystaniu platformy CRM oraz serwisów zdalnych
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów technicznych
  • Dbanie o wysoki poziom i jakość wykonywanych zleceń serwisowych
  • Współpraca z innymi grupami produktowymi i oddziałami firmy w celu wprowadzania usprawnień oraz rozwoju produktów i usług firmy Kongsberg

Nasze wymagania:

  • Jesteś absolwentem/ką bądź kontynuujesz edukację w kierunkach technicznych takich jak: Automatyka, Mechatronika, czy też Elektrotechnika
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Interesują cię zagadania łączące aspekty Automatyki, mechatroniki, sterowania – to jest miejsce, w którym będziesz mógł zgłębiać tę tematykę angażując się w ciekawe i nie rzadko wymagające zagadnienia techniczne
  • Nie musisz znać branży. Nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii
  • Wystarczy, że masz otwarty umysł, chęć do nauki i jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy w trybie wyjazdowym po całym świecie!

To oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadów
  • Platforma benefitowa
  • Nauka języka Norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Fundusz socjalny
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego