Electrical & Electronic Engineer (ze znajomościa C/C++)

Dołącz do zespołu jako Inżynier elekroniki i zyskaj okazję do pracy na globalnych projektach związanych z instalacją, uruchamianiem i serwisowaniem zaawansowanych systemów i urządzeń Kongsberg na statkach i obiektach offshore na całym świecie. Dział wsparcia klienta pracuje na już istniejących instalacjach na statkach.Implementujemy nowsze rozwiązania, zarówno software’owe jak i hardware’owe, naprawiamy błędy, zmieniamy istniejące rozwiązania i tworzymy nowe aplikacje zgodnie z obowiązującymi nas zasadami i wymaganiami klientów.

Jeździmy na serwisy na różnego rodzaju statki, np.: handlowe, statki kładące rury lub kable na dnie morza, statki zajmujące się badaniem dna, jachty i statki pasażerskie, aż po platformy wiertnicze różnego rodzaju, statki wiercące i gazowce.Sporo zadań wykonujemy też z biura pracując nad zleconym zadaniem, oferujemy pomoc klientowi przez e-mail, telefon lub sesję zdalnego połączenia ze statkiem.

Twój zakres obowiązków:

  • Uruchamianie i serwisowanie systemów i urządzeń z danej grupy produktowej firmy Kongsberg na statkach i obiektach typu offshore na całym świecie
  • Przeprowadzanie testów systemów podczas prób morskich
  • Przygotowywanie, zmiany i testy kodu żródłowego w biurze przed wizytą serwisową

Kogo szukamy:

  • Jesteś absolwentem/ką lub studentem/ką ostatnich lat kierunków technicznych: elektronika, teleinformatyka, automatyka i robotyka, informatyka i pokrewne
  • Umiesz czytać i rozumiesz kod źródłowy C/C++
  • Interesuje Cię praca z kodem, ale nie chcesz utknać na stałe za biurkiem
  • Znasz dobrze język angielski
  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a na częste wyjazdy zagraniczne (cały świat,z wyjątkami)

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska GIT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dbałość o work-life balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego oraz niemieckiego)
  • Pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie obiadów
  • Platforma benefitowa
  • Nauka języka Norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Fundusz socjalny
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • I wiele innych

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego