Electrical & Electronic Engineer

Dołącz do zespołu jako Inżynier elekroniki i zyskaj okazję do pracy na globalnych projektach związanych z instalacją, uruchamianiem i serwisowaniem zaawansowanych systemów i urządzeń Kongsberg na statkach i obiektach offshore na całym świecie. Dział wsparcia klienta pracuje na już istniejących instalacjach na statkach.Implementujemy nowsze rozwiązania, zarówno software’owe jak i hardware’owe, naprawiamy błędy, zmieniamy istniejące rozwiązania i tworzymy nowe aplikacje zgodnie z obowiązującymi nas zasadami i wymaganiami klientów.

Jeździmy na serwisy na różnego rodzaju statki, np.: handlowe, statki kładące rury lub kable na dnie morza, statki zajmujące się badaniem dna, jachty i statki pasażerskie, aż po platformy wiertnicze różnego rodzaju, statki wiercące i gazowce.Sporo zadań wykonujemy też z biura pracując nad zleconym zadaniem, oferujemy pomoc klientowi przez e-mail, telefon lub sesję zdalnego połączenia ze statkiem.

Twój zakres obowiązków:

  • Zakres obowiązków inżyniera polega na wykonywaniu serwisów systemów automatyki i uczestniczeniu w projektach na jednostkach morskich takich jak statki handlowe, badawcze, super jachty, statki pasażerskie oraz platformy wiertnicze.
  • Ze względu na konieczność wykonywania serwisów na statkach na całym świecie, oczekujemy dużej dyspozycyjności do wyjazdów.
  • Za Twój okres szkoleniowy będą odpowiadać doświadczeni inżynierowie i eksperci z branży, na wsparcie których zawsze możesz liczyć.
  • Pod naszym nadzorem zostaniesz światowej klasy specjalistą systemów elektroniki/automatyki branży morskiej.

Nasze wymagania:

  • Jesteś absolwentem/ką lub studentem/ką ostatnich lat kierunków technicznych: elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika i pokrewne.
  • Dobrze znasz język angielski.
  • Jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a na częste wyjazdy zagraniczne.
  • Chęć do nauki. Znajomość branży morskiej nie jest wymagana. W ciągu około półrocznego szkolenia nauczymy Cię obsługi naszych systemów i technologii.

To oferujemy:

  • Wspieramy pasje sportowe. U nas możesz strzelać goale, biegać dystanse lub machać rakietką. Masz pomysł? Zgłoś! Być może są wśród nas podobni pasjonaci.
  • Dbamy o Twoje zdrowie. Poza prywatną opieką medyczną oraz możliwością przystąpienia do ubezpieczenia na życie, dbamy o Twoje zdrowie poprzez cykliczne programy wellbeing’owe
  • Szanujemy Twój prywatny czas. Potrzebujesz załatwić coś przed rozpoczęciem dnia bądź po prostu lubisz pospać dłużej? Świetnie się składa. Możesz rozpocząć pracę nawet o 9, a do tego z domu (w ramach pracy hybrydowej).
  • Jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy – taka możliwość również istnieje.
  • Celebrujemy z Tobą ważne chwile.
  • Jeśli powiększyła Ci się rodzina bądź świętujesz jubileusz pracy, otrzymasz od nas miłą niespodziankę.
  • Wzrastaj z firmą. Dofinansujemy Twoje studia, szkolenia, treningi.

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego