Senior Frontend Developer

Dołącz do naszego zespołu jako Senior Frontend Developer!

Poszukujemy doświadczonego Frotnend Developera z pasją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i utrzymanie nowoczesnej aplikacji webowej na wczesnym etapie jej powstawania. Aplikacja służy do agregacji, przetwarzania i wizualizacji danych pozyskiwanych z różnych źródeł.

Jeśli jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii, a React i TypeScript to Twoje naturalne środowisko pracy, ta oferta jest dla Ciebie!

Znajomość technologii ASP.Net, a także pasja do budowy systemów wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI) i Machine Learning będzie Twoim dodatkowym atutem.

!WAŻNE!

Wymagana jest relokacja do Szczecina!

Nasz stos technologiczny:

  • React.js
  • TypeScript
  • ASP.NET Core
  • .NET 8
  • PostgreSQL/TimescaleDB
  • Azure
  • Kubernetes

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz tworzenie skalowalnych i wydajnych aplikacji webowych po stronie frontendu
  • Opracowywanie nowych funkcji użytkowych z wykorzystaniem React
  • Tworzenie nowych komponentów i bibliotek
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej wydajności i skalowalności oraz testowanie
  • Współpraca z UX/UI designerami i zapewnienie technicznej wykonalności ich projektów
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
  • Mentoring i code-review
  • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie swoich umiejętności

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie jako Frontend Developer (minimum 3 lata)
  • Dogłębna znajomość React i jego zasad
  • Doświadczenie w pracy nad nowoczesnymi, wysokoskalowalnymi projektami klasy produkcyjnej
  • Silna biegłość w JavaScript/TypeScript, w tym manipulacja DOM i model obiektowy JavaScript.
  • Znajomość RESTful APIs.
  • Zdolność do zrozumienia wymagań biznesowych i przetłumaczenia ich na wymagania techniczne.
  • Zdolność testowania i optymalizacji kodu.
  • Doświadczenie z bazami danych
  • Znajomość Git
  • Code review i debugowanie kodu
  • Osobowość proaktywna, nastawiona na współpracę, chętna do poszerzania wiedzy, z podejściem analitycznym i umiejętnością podejmowania decyzji na podstawie danych
  • Płynna komunikacja w j. angielskim (poziom min. B2+/C1)

Mile widziane (znajomość poniższych będzie Twoim dodatkowym atutem):

  • Znajomość GraphQL
  • Znajomość technologii backendowych, zwłaszcza ASP.NET Core
  • Znajomość technologii Microsoft Azure, w tym Azure DevOps (ADO), Kubernetes i konteneryzacji
  • Isomorphic React
  • Znajomość języka Python oraz entuzjazm do technologii AI i ML
  • Projektowanie interfejsów użytkownika zgodnymi z dobrymi praktykami UX/UI

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ekscytujące i ważne stanowisko pracy dla wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań morskich
  • Międzynarodowe środowisko pracy i multidyscyplinarną współpracę zespołową
  • Rozwój zawodowy
  • Konkurencyjne warunki finansowe, w tym atrakcyjną polisę ubezpieczeniową i program emerytalny
  • Hybrydowy system pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Współfinansowanie obiadów (catering pracowniczy)
  • Platforma benefitowa
  • Lekcje języka norweskiego w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% zniżką
  • I wiele innych

Wspaniałą atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, że:

  • Jesteśmy laureatem Great Place to Work i Great Place to Work for Millennials
  • Jesteśmy Rzecznikiem standardów etycznych
  • Jesteśmy Wyróżnionym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

Sail through the challenges of today and tomorrow with KONGSBERG!