Inżynier - Projektant systemów automatyki offshore

Głównym zadaniem inżyniera - projektanta systemów automatyki offshore jest uczestniczenie w projektowaniu systemu automatyki, jego testowaniu oraz uruchamianiu bezpośrednio na statku.
Jeśli interesuje Cię praca na takim stanowisku, ale nie chcesz utknąć na stałe za biurkiem, to jest to oferta dla Ciebie.
Gwarantujemy przeszkolenie w zakresie obsługi naszych systemów oraz ciekawe i angażujące projekty.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i konfigurowanie systemu automatyki dla jednostek morskich i instalacji offshore w środowisku firmy Kongsberg Maritime
  • Asystowanie przy uruchamianiu systemu na stoczni i/lub na morzu
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych systemu oraz akceptacyjnych z klientami
  • Tworzenie i weryfikowanie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie i weryfikowanie HMI (Human-Machine Interface)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie: automatyka, elektryka, elektronika, inżynieria morska lub pokrewne
  • Znajomość podstaw algorytmów i programowania
  • Znajomość czytania rysunku technicznego
  • Poziom znajomości języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację w tym języku (poziom B2)
  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych - będziesz uruchamiał zaprojektowane systemy na statkach, które mogą być zlokalizowane w różnych zakątkach świata
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista, dzięki którym będziesz potrafił zbudować pozytywne relacje z naszymi klientami

Mile widziane:

  • Znajomość protokołów komunikacji przemysłowej (Modbus, Profibus, itp.)
  • Umiejętność programowania w dowolnym języku
  • Znajomość systemów przemysłowych, np: przeciwpożarowych i gazowych, dystrybucji energii, hydrauliki siłowej, sprężarek lub HVAC
  • Uprawnienia elektryczne E1 do 1kV

To oferujemy:

  • Wspieramy pasje sportowe. U nas możesz strzelać goale, biegać dystanse lub machać rakietką. Masz pomysł? Zgłoś! Być może są wśród nas podobni pasjonaci.
  • Dbamy o Twoje zdrowie. Poza prywatną opieką medyczną oraz możliwością przystąpienia do ubezpieczenia na życie, dbamy o Twoje zdrowie poprzez cykliczne programy wellbeing’owe
  • Szanujemy Twój prywatny czas. Potrzebujesz załatwić coś przed rozpoczęciem dnia bądź po prostu lubisz pospać dłużej? Świetnie się składa. Możesz rozpocząć pracę nawet o 9, a do tego z domu (w ramach pracy hybrydowej).
  • Jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy – taka możliwość również istnieje.
  • Celebrujemy z Tobą ważne chwile.
  • Jeśli powiększyła Ci się rodzina bądź świętujesz jubileusz pracy, otrzymasz od nas miłą niespodziankę.
  • Wzrastaj z firmą. Dofinansujemy Twoje studia, szkolenia, treningi.

Świetną atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, iż:

  • Jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work oraz Great Place To Work dla Millenialsów
  • Jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • Jesteśmy tytułowanym Pracodawcą Pomorza Zachodniego